Telefono: +355697004460

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë, Kosovën dhe Maqedoninë e Veriut

Rinia e kërkuar
me trajtimin rigjenerues
PËR 28 DITË!
Porosit Tani
€120
POROSIT TANI
Kremi REPARANDO me përbërës 100% organik
nxit rigjenerimin e qelizave
Redukton rrudhat
Rigjeneron lëkurën
Ushqen lëkurën
Hidraton në thellësi
Eleminon
shenjat
REPARANDO
Garanton rigjenerimin e plotë të lëkurës për 14-28 ditë.
Mban lëkurën të tonifikuar gjatë të gjithë ditës, eleminon aknet dhe parandalon formimin e tyre.
Është produkti ideal organik për të parandaluar rrudhat dhe dehidrimin e lëkurës, pasi është i pasur me vitamina, proteina dhe minerale.
Produkte të tjera
Rezultatet bëhen të dukshme shpejt por nuk zgjasin në kohë.
Nuk absorbohen në shtresat më të thella të lëkurës.
Përmbajnë kimikate të cilat dëmtojnë lëkurën duke shkaktuar alergji dhe irritime.
Si funksionon?
PËRPARA PËRDORIMIT
Lëkurë e thatë, me shenja, jo e njëtrajtshme me rrudhat e para të mimikës.
14 DITË PAS PËRDORIMIT
Lëkura është e hidratuar, tonike dhe rrudhat e para të mimikës po zbehen.
21 DITË PAS PËRDORIMIT
Lëkura është e butë, tonike, me shkëlqim të njëtrajtshëm.
28 DITË PAS PËRDORIMIT
Lëkura është e shëndetshme, pa shenja, tonike, e butë dhe me shkëlqim të njëtrajtshëm.
EFEKTIVITETI I Kremit REPARANDO
JEP EFEKT NË PROBLEMATIKA TË NDRYSHME TË LËKURËS
para
pas
REDUKTON SKUQJET E LËKURËS
Skuqjet e lëkurës zakonisht shkaktohen si pasojë e alergjive, dhe mund të trajtohen vetë nëse ju zgjidhni produktin e duhur, REPARANDO redukton skuqjet e lëkurës.
para
pas
REDUKTON RRUDHAT
Rrudhat janë një shenjë e natyrshme dhe e pashmangshme e plakjes pasi prodhimi i kolagjenit fillon të bjerë, REPARANDO stimulon prodhimin e kolagjenit dhe lufton rrudhat.
para
pas
REDUKTON AKNET
Një nga shqetësimet më të shpeshta janë aknet, ky shqetësim është për të gjitha moshat, ka shumë faktorë që ndikojnë, falë përbërësve organik REPARANDO i redukton aknet.
POROSIT TANI
SI TË PËRFITONI REZULTATE MË TË MIRA
DUKE PËRDORUR KREMIN RIGJENERUES REPARANDO NGA SKIN NOVIS?
Pavarësisht se çfarë rutine ndiqni për lëkurën, respektimi i rekomandimeve të mëposhtme do t'ju ndihmojë të rigjeneroni lëkurën, reduktoni rrudhat, aknet dhe zvogëloni poret.
E RËNDËSISHME!
Kremi rigjenerues REPARANDO, është i pasur me vitamina A, D dhe E, proteina, minerale dhe elemente gjurmë të çmuara. Mineralet e gjendura në të ndihmojnë në uljen e pigmentimit.

Pastrojeni thellësisht lëkurën para gjumit.
Masazhoni fytyrën me mollëzat e gishtave për të rritur qarkullimin e gjakut.
Mos u ekspozoni në diell, mbrohuni nga rrezet e dëmshme.
Ushqehuni mirë dhe konsumoni 2.5 litra ujë në ditë.
Përbërësit e kremit rigjenerues REPARANDO
GJALPI I DHISË
Gjalpi i dhisë ka veti unike ushqyese, është përbërësi i duhur kundër rrudhave. Riparon dhe rigjeneron lëkurën, redukton aknet, parandalon rrudhat, është përbërës i sigurt dhe efektiv.
KALENDULA
Ndihmon në qetësimin e lëkurës të dehidratur, ka veti antibakteriale, i dhuron lëkurës shkëlqim, i ofron butësi dhe hidratim. Kalendula përmirëson teksturën e lëkurës dhe i ofron lëkurës freski.
JU JANË KTHYER RRUDHAT NË SHQETËSIM?
Mbi 75% e grave janë në kërkim për të gjetur produktin e duhur për të eleminuar rrudhat.
  Disa prej tyre nuk kanë në rutinën e kujdesit të lëkurës kremin e duhur rigjenerues që ti ofrojë efektivitet. Një pjesë tjetër e grave përdorin në lëkurë krem që përmban kimikate dhe që është i dëmshëm për lëkurën.
Fatmirësisht zgjidhja për të parandaluar rrudhat, dhe reduktuar rrudhat është e mundur. Kremi Rigjenerues REPARANDO është produkti i duhur për ti ofruar lëkurës tuaj shkëlqim, pamje më të re dhe hidratim.
POROSIT TANI
OPINIONI I DERMATOLOGES
OPINIONI I EKSPERTËVE
Gratë ju drejtohen klinikave si zgjidhja më efektive për të eleminuar rrudhat.
Por shumë klinika për të rritur fitimet përdorin metoda invasive dhe produkte jo organike/ natyrale për të ndërhyrë. Kjo sjell që ndërhyrjet që realizohen në fytyrë janë të përkohshme dhe zgjasin 3-6 muaj. Rrezikshmëria që këto ndërhyrje kanë dhe problemet që shkaktojnë janë të shumta: probleme me frymëmarrjen, reaksione alergjike, kruajtje, skuqje.
Kremi rigjenerues REPARANDO ofron një mënyrë të re revolucionare për të parandaluar dhe reduktuar rrudhat. Ju rekomandoj të përdorni kremin rigjenerues REPARANDO për të patur zgjidhjen më afatgjatë.

Gratë ju drejtohen klinikave si zgjidhja më efektive për të eleminuar rrudhat. Por shumë klinika për të rritur fitimet përdorin metoda invasive dhe produkte jo organike/ natyrale për të ndërhyrë. Kjo sjell që ndërhyrjet që realizohen në fytyrë janë të përkohshme dhe zgjasin 3-6 muaj. Rrezikshmëria që këto ndërhyrje kanë dhe problemet që shkaktojnë janë të shumta: probleme me frymëmarrjen, reaksione alergjike, kruajtje, skuqje.

Kremi rigjenerues REPARANDO ofron një mënyrë të re revolucionare për të parandaluar dhe reduktuar rrudhat. Ju rekomandoj të përdorni kremin rigjenerues REPARANDO për të patur zgjidhjen më afatgjatë.

PËRSHTYPJET PËR KREMIN REMIN RIGJENERUES REPARANDO
Gjithmonë kam pasur probleme me aknet, kam provuar produkte të ndryshme por pa rezultat dhe ma kanë irrituar lëkurën më tepër se zakonisht.Pas përdorimit të kremit rigjenerues REPARANDO që në javën e pare vura re ndryshime në lëkurë, aknet filluan të largoheshin dhe fytyra ime ndihej e hidratuar, e freskët dhe e qetësuar.
Ana, 25 vjeç
REPARANDO është produkti më i mirë organik që kam provuar për eleminimin e akneve, qetësimin e lëkurës dhe reduktimin e rrudhave. Produkt efektiv, për mua merr notën 10.
Keti, 38 vjeç
Lëkura ime irritohej nga çdo produkt që unë blija, më shkaktonin akne, skuqje në lëkurë dhe asnjë prej tyre nuk ishte i përshtatshëm për lëkurën time sensitive. Dermatologia më sugjeroi kremin REPARANDO, pas përdorimit lëkura ime ishte e qetë, përbërja organike që ky krem ka i dhuron lëkurës butësi, eleminon aknet dhe redukton skuqjet në lëkurë.
Megi, 27 vjec
REPARANDO
Rini e lakuar me trajtimin rigjenerues PËR 28 DITË!
Plotësoni formën:
€120