Hidrato Tonifiko Mbro

MERIDIEM®

hero angle hero angle

KRYENI

POROSINË TUAJ!

Hidrato Tonifiko Mbro

MERIDIEM®

hero angle hero angle

KRYENI

POROSINË TUAJ!

SI FUNKSIONON KREMI HIDRATUES
MERIDIEM?

hero angle

PËRDORET 2-3 HERË NË DITË

MERIDIEM hidraton lëkurën në çdo stinë, ruan elasticitetin e lëkurës, redukton inflamacionet, ka efekt shkëlqyes në lëkurë. Përthithet lehtësisht nga lëkura dhe depërton më lehtë në shtresat më të thella të saj. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave dhe për çdo moshë/ gjini.

hero angle

PËRBËRËS 100% ORGANIK
PRODUKT I CERTIFIKUAR


Shumëllojshmëria e përbërësve unik – organik të përzgjedhur për këtë krem hidratues janë balancuar në mënyrë perfekte për t’i dhuruar lëkurës shkëlqim, hidratim, tonifikim, mbrojtje nga rrezet ultraviolet (dielli).

hero angle

EFEKTET QË I JEP
LËKURËS

Promovon prodhimin e kolagjenit, redukton inflamacionet në lëkurën tuaj sepse përmban vitaminë E. Redukton efektet negative të ekspozimit ndaj rrezeve ultraviolet (diellit). Parandalon dehidrimin e lëkurës, e mban të butë lëkurën dhe i ofron shkëlqim.

TË MIRAT E PRODUKTIT

                    

KREMI HIDRATUES MERIDIEM

JEP EFEKT NË PROBLEMATIKA TË NDRYSHME TË LËKURËS

HIDRATON LËKURËN

MERIDIEM është i pasur me vitamina, proteina dhe minerale që sigurojnë hidratimin e plotë të lëkurës tuaj.

DHURON SHKËLQIM NË LËKURË

MERIDIEM i jep shkëlqim lëkurës falë formulës revolucionare organike.

REDUKTON SKUQJET

MERIDIEM redukton inflamacionet në lëkurë sepse përmban vitaminë E.

  • NUK PËRMBAN ALKOOL

  • NUK PËRMBAN SILIKON

  • NUK PËRMBAN PARABEN

  • NUK PËRMBAN SULFATE

  • NUK PËRMBAN NGJYRUES ARTIFICIAL

hero angle

PËRSHTYPJET E KLIENTËVE PËR

KREMIN HIDRATUES MERIDIEM

Kam përtharje të akneve në lëkurë, më ka qetësuar inflamacionet dhe irritimet që më ishin shkaktuar. Meridiem gjithashtu më ka ndihmuar në reduktimin e njollave kafe. Lëkura ime ndihet plotësisht e hidratuar dhe në momentin që e aplikoj produktin i ofron freski lëkurës time.

hero angle

Albana B.

TRANSPORTI: Tiranë - Falas/ Rrethe 2.50€/ Kosovë 6€/ Maqedoni 8€

PËRSHTYPJET E KLIENTËVE PËR

KREMIN HIDRATUES MERIDIEM

Kam përtharje të akneve në lëkurë, më ka qetësuar inflamacionet dhe irritimet që më ishin shkaktuar. Meridiem gjithashtu më ka ndihmuar në reduktimin e njollave kafe. Lëkura ime ndihet plotësisht e hidratuar dhe në momentin që e aplikoj produktin i ofron freski lëkurës time.

hero angle

Albana B.

TRANSPORTI: Tiranë - Falas/ Rrethe 2.50€/ Kosovë 6€/ Maqedoni 8€