Telefono: +355697004460

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë, Kosovën dhe Maqedoninë e Veriut

Mirupafshim lëkurë e skuqur
për 72 orë!
Porosit Tani
€80
POROSIT TANI
Krem vaji për bebe LEVITATE ME PËRBËRËS 100% ORGANIK
PËR NJË LËKURË MË TË SHËNDETSHME
Hidraton lëkurën
Zbut lëkurën
Heq skuqjet
Heq irritimet
Rigjeneron
lëkurën
LEVITATE BABY CREAM
Garanton hidratimin e plotë të lëkurës së bebit.
Mban lëkurën të butë, eleminon skuqjet dhe irritimet menjëherë pas aplikimit. Relakson lëkurën kur përdoret për masazhe.
Është produkti ideal organik për të qetësuar lëkurën e bebit, parandaluar dehidrimin e lëkurës dhe kruarjet, pasi është i pasur me vitamina, proteina dhe minerale.
Produkte të tjera
Rezultatet bëhen të dukshme shpejt por nuk zgjasin në kohë.
Nuk absorbohen në shtresat më të thella të lëkurës.
Përmbajnë kimikate të cilat dëmtojnë lëkurën duke shkaktuar alergji dhe irritime.
Si funksionon?
PËRPARA PËRDORIMIT
Lëkurë e thatë, e skuqur dhe me irritime.
1 DITË PAS PËRDORIMIT
Lëkura e hidratuar, pa skuqje, irritimi është qetësuar.
3 DITË PAS PËRDORIMIT
Lëkura është e butë, pa skuqje dhe pa irritime.
7 DITË PAS PËRDORIMIT
Lëkura e bebit është e shëndetshme.
EFEKTIVITETI I Kremit të bebit LEVITATE
JEP EFEKT NË PROBLEMATIKA TË NDRYSHME TË LËKURËS
para
pas
REDUKTON SKUQJET
Skuqjet e lëkurës së bebit shkaktohen si pasojë e alergjive, dhe mund të trajtohen vetë nëse ju zgjidhni produktin e duhur, LEVITATE redukton skuqjet e lëkurës.
para
pas
REDUKTON IRRITIMET
Irritimet dhe kruarjet e lëkurës së bebit largohen me kremin bebit LEVITATE është produkt me përbërës të certifikuar organik dhe garanton sigurinë në përdorim.
para
pas
HIDRATON LËKURËN
LEVITATE është i pasur me vitamina, proteina dhe minerale që sigurojnë hidratimin e lëkurës së bebit
POROSIT TANI
SI TË PËRFITONI REZULTATE MË TË MIRA
DUKE PËRDORUR KREMIN E BEBIT LEVITATE NGA
SKIN NOVIS?
Pavarësisht se çfarë rutine ndiqni për lëkurën e bebit, respektimi i rekomandimeve të mëposhtme do t'ju ndihmojë që bebi të ketë lëkurë të butë, pa irritime dhe skuqje.
E RËNDËSISHME!
Kremi bebit LEVITATE, është i pasur me vitamin që sigurojnë një lëkurë të shëndetshme për bebin tuaj.

Pastrojeni thellësisht lëkurën e bebit.
Gjatë ndërrimit të pelenave rekomandohet larja e lëkurës.
Përdorni letër të lagur të dedikuar për fëmijë.
Kremi përdoret pas largimit të papastërtive.
Përbërësit e kremit LEVITATE
Lule balsami, kalendulë, kamomil
Lule balsami (rigjeneron lëkurën e irrituar), kalendulë (hidraton dhe i ofron lëkurës butësi), kamomil (zhduk irritimin, skuqjen, ka veti anti-inflamatore).
Gjalpë shea, produkte blete, vaj organik ulliri
Gjalpë shea (përmban vitamin A & E, i ofron lëkurës hidratim dhe butësi), produkte blete dhe vaj organik ulliri (hidraton dhe mbron lëkurën).
SKUQJA DHE IRRITIMET JU JANË KTHYER NË SHQETËSIM?
Mbi 90% e prindërve janë në kërkim për të gjetur produktin e duhur për të eleminuar skuqjet dhe irritimet.
  Disa prej tyre nuk kanë në rutinën e kujdesit të lëkurës kremin e duhur për bebet që t’i ofrojë efektivitet. Një pjesë tjetër përdorin kremëra që përmbajnë kimikate dhe që është i dëmshëm për lëkurën.
Fatmirësisht zgjidhja për të parandaluar skuqjen dhe reduktuar irritmet ekziston. Kremi i bebit LEVITATE është produkti i duhur për ti ofruar lëkurës hidratim, zbutje, rigjenerim, eleminim skuqjesh dhe irritimesh.
POROSIT TANI
OPINIONI I DERMATOLOGES
OPINIONI I EKSPERTËVE
Kur bëhet fjalë për të zgjedhur produktin e duhur, pa përbërës toksik që dëmtojnë lëkurën delikate të fëmijëve tuaj ju duhet të zgjidhni produkte me përbërës të certifikuar organik.
Lëkura e bebeve është më e hollë, më delikate se lëkura e të rriturve, kështu që është e rëndësishme të ndiheni të sigurt për kremin që po aplikoni mbi lëkurën e bebes.
Kremi i bebes LEVITATE ofron një mënyrë të re revolucionare për të parandaluar skuqjet, irritimet e lëkurës. Ju rekomandoj të përdorni kremine bebes LEVITATE për të patur zgjidhjen më afatgjatë.

Kur bëhet fjalë për të zgjedhur produktin e duhur, pa përbërës toksik që dëmtojnë lëkurën delikate të fëmijëve tuaj ju duhet të zgjidhni produkte me përbërës të certifikuar organik. Lëkura e bebeve është më e hollë, më delikate se lëkura e të rriturve, kështu që është e rëndësishme të ndiheni të sigurt për kremin që po aplikoni mbi lëkurën e bebes.

Kremi i bebes LEVITATE ofron një mënyrë të re revolucionare për të parandaluar skuqjet, irritimet e lëkurës. Ju rekomandoj të përdorni kremine bebes LEVITATE për të patur zgjidhjen më afatgjatë.

PËRSHTYPJET PËR Kremin e bebes LEVITATE
Kremi i bebes LEVITATE e ka qetesuar menjëherë lëkurën e vajzës time, jam shumë e kënaqur, pasi mjafton shumë pak produkt dhe zgjat si sasi. e freskët dhe e qetësuar.
Egla, mami i Andias
Sapo lindi djali kishte problem me lëkurën, i acarohej nga pelena dhe dermatologia më rekomandoi kremin LEVITATE nga SKIN NOVIS, gjeta zgjidhjen afat gjatë dhe nuk e ndërroj me asnjë produkt tjetër.
Erisa, mami i Joelit
Levitate është produkti më i sigurtë që kam gjetur për lëkurën delikate të bebes time, jua rekomandoj të gjithave mikeshave të mia. I jap notën 10.
Gena, mami i Roanës
LEVITATE
Mirupafshim lëkurë e skuqur për 72 orë
Plotësoni formën:
€80