Telefono: +355697004460

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë, Kosovën dhe Maqedoninë e Veriut

Elemino aknet dhe papastërtitë
Duku shkëlqyeshëm
Porosit Tani
€20
POROSIT TANI
SAPUN LAVA SOAP ME PËRBËRËS 100% ORGANIK
PËR NJË LËKURË MË TË SHËNDETSHME
Përthan aknet
Pastron lëkurën në thellësi
Antibakterial
Antimykotik
pH alkalin
LAVA SOAP
Garanton përtharjen e akneve në lëkurë.
Mban lëkurën të pastër dhe redukton inflamacionet.
Është produkti ideal organik për të parandaluar krijimin e akneve pasi është i pasur me vitamina, proteina dhe minerale.
Produkte të tjera
Nuk përthajnë aknet.
Nuk reduktojnë inflamacionet.
Përmbajnë kimikate të cilat dëmtojnë lëkurën duke shkaktuar alergji dhe irritime.
Si funksionon?
PËRPARA PËRDORIMIT
Lëkurë me akne, shenja dhe e yndyshme.
1 DITË PAS PËRDORIMIT
Lëkura me akne që po përthahen.
3 DITË PAS PËRDORIMIT
Aknet po përthahen, stabilizimi yndyrës.
7 DITË PAS PËRDORIMIT
Lëkura është e njëtrajtshme, pa shenja.
EFEKTIVITETI I SAPUNIT LAVA SOAP
JEP EFEKT NË PROBLEMATIKA TË NDRYSHME TË LËKURËS
para
pas
REDUKTON AKNET
LAVA SOAP është i pasur me vitamina, proteina dhe minerale që sigurojnë eleminimin e akneve.
para
pas
STABILIZON YNDYRËN
LAVA SOAP stabilizon yndyrën në lëkurë falë formulës revolucionare organike.
para
pas
REDUKTON INFLAMACIONIN
Inflamacioni shkaktohet si pasojë e alergjive dhe mund të trajtohen vetë nëse ju zgjidhni produktin e duhur, LAVA SOAP redukton inflamacionet e lëkurës.
POROSIT TANI
SI TË PËRFITONI REZULTATE MË TË MIRA
DUKE PËRDORUR SAPUNIN LAVA SOAP NGA
SKIN NOVIS?
Pavarësisht se çfarë rutine ndiqni për lëkurën tuaj, respektimi i rekomandimeve të mëposhtme do t'ju ndihmojë që lëkura juaj të jetë e butë, pa irritime dhe skuqje.
E RËNDËSISHME!
Sapuni LAVA SOAP, është i pasur me vitamina që sigurojnë një lëkurë të shëndetshme

Pastrojeni thellësisht lëkurën para gjumit.
Masazhoni fytyrën me mollëzat e gishtave për të rritur qarkullimin e gjakut.
Mos u ekspozoni në diell, mbrohuni nga rrezet e dëmshme.
Ushqehuni mirë dhe konsumoni 2.5 litra ujë në ditë.
Përbërësit e LAVA SOAP
Qumësht dhie
Qumështi i dhisë ka veti unike ushqyese, është përbërësi i duhur për rigjenerimin e lëkurës. Riparon dhe redukton aknet, është përbërës i sigurt dhe efektiv.
KALENDULA
Ndihmon në qetësimin e lëkurës të dehidratur, ka veti antibakteriale, i dhuron lëkurës shkëlqim, i ofron butësi dhe hidratim. Kalendula përmirëson teksturën e lëkurës dhe i ofron lëkurës freski.
AKNET DHE INFLAMACIONET JU JANË KTHYER NË SHQETËSIM?
Mbi 90% e njerëzve janë në kërkim për të gjetur produktin e duhur për të pastruar lëkurën dhe për të reduktuar aknet.
  Disa prej tyre nuk kanë në rutinën e kujdesit të lëkurës sapunin e duhur për pastrim që t’i ofrojë efektivitet.
Një pjesë tjetër përdorin produkte që përmbajnë kimikate dhe që janë të dëmshëm për lëkurën. LAVA SOAP është produkti i duhur për ti ofruar lëkurës pastrim, rigjenerim dhe anti inflamacion.
POROSIT TANI
OPINIONI I DERMATOLOGES
OPINIONI I EKSPERTËVE
Kur bëhet fjalë për të zgjedhur produktin e duhur, pa përbërës toksik që dëmtojnë lëkurën duhet të zgjidhni produkte me përbërës të certifikuar organik.
Formula e përdorur për sapunin LAVA SOAP nga SKIN NOVIS ka në përmbajtje: Qumësht dhie, kalendula, mente, rigon, vaj ulliri, sodë birkabonat. Të cilët përmbajnë vitamina të ndryshme që kanë veti mbrojtëse për lëkurën e dehidratuar dhe për lëkurën sensitive.
Sapuni ka veti anti-inflamatore & antibakteriale i cili qetëson lëkurën nga irritimet, kuron aknet, mbron lëkurën dhe ka përmbajtje të vitaminave A, D, K & E. Ju rekomandoj të përdorni sapunin LAVA SOAP për të patur zgjidhjen më afatgjatë.

Kur bëhet fjalë për të zgjedhur produktin e duhur, pa përbërës toksik që dëmtojnë lëkurën duhet të zgjidhni produkte me përbërës të certifikuar organik.

Formula e përdorur për sapunin LAVA SOAP nga SKIN NOVIS ka në përmbajtje: Qumësht dhie, kalendula, mente, rigon, vaj ulliri, sodë birkabonat. Të cilët përmbajnë vitamina të ndryshme që kanë veti mbrojtëse për lëkurën e dehidratuar dhe për lëkurën sensitive. Sapuni ka veti anti-inflamatore & antibakteriale i cili qetëson lëkurën nga irritimet, kuron aknet, mbron lëkurën dhe ka përmbajtje të vitaminave A, D, K & E. Ju rekomandoj të përdorni sapunin LAVA SOAP për të patur zgjidhjen më afatgjatë.

PËRSHTYPJET për sapunin LAVA SOAP
Sapuni LAVA SOAP e ka qetesuar menjëherë lëkurën time, jam shumë e kënaqur, pasi mjafton shumë pak produkt dhe zgjat si sasi.
Drita, 55 vjeç
Më janë përtharë aknet! Kam zgjedhur produktin e duhur, lëkura ime shkëlqen dhe u a rekomandoj të gjithëve ta përdorin.
Denisa, 25 vjeç
LAVA SOAP nga SKIN NOVIS i jep pastërti dhe qetësi lëkurës time, e përdor 2 herë në ditë dhe më stabilizon yndyrën.
Ambra, 30 vjeç
LAVA SOAP
Elemino aknet dhe papastërtitë
Duku shkëlqyeshëm për 7 ditë

Plotësoni formën: